אודותינו

רביבו סוכנות לביטוח, נעים להכיר

רף מקצועי גבוה הוא אחד הקריטריונים החשובים בבחירת סוכנות ביטוח, אך זה לא מספיק. בעת הצורך כל אחד רוצה סוכן ביטוח שיעמוד לצידו ויספק לו, בנוסף לשירות המקצועי שיקדם את ענייניו, גם יחס אישי. אתה מוזמן להכיר את הפתרונות המקיפים שיינתנו לך ברביבו סוכנות לביטוח - באמצעות חברות הביטוח המובילות, ואת אנשי המקצוע שיספקו לך שירות אישי צמוד בשעת הצורך.

אודות סוכנות רביבו

סוכנות רביבו פועלת משנת 1977. הסוכנות מספקת ללקוחותיה סטנדרטיים מקצועיים גבוהים, ויודעת להתאים לכל מבוטח את מוצרי הביטוח המתאימים לו. במקרה הצורך הצוות המקצועי אף ידע לבנות כיסוי ביטוחי ייחודי העונה על צרכים יוצאי דופן. אתה מוזמן להכיר סוכנות שלוקחת את הרף המקצועי צעד אחד קדימה.

מידע נוסף

תחומי התמחות

רביבו סוכנות לביטוח הינה סוכנות ביטוח מובילה בזכות מגוון פתרונות מתקדמים וייחודים אותם היא מציעה ללקוחותיה. הסוכנים ברביבו סוכנות לביטוח יודעים כי לכל לקוח צרכים משלו ומבצעים התאמה אישית של הפתרונות השונים ללקוח. אתה מוזמן לקרוא על פתרונות הביטוח המוצעים לך ולקבל הצעה אישית און ליין.

מידע נוסף

הנהלת הסוכנות

סוכנות רביבו, בראשותו של חיים רביבו, שמה לה למטרה לספק לכל לקוחותיה יחס אישי ומקצועי. זאת הסיבה שהסוכנים ואנשי הצוות בסוכנות רביבו נבחרים בקפידה תוך שימת דגש על ידע מקצועי, שירותיות ורוחב החיוך. אתם מוזמנים להכיר את עמודי התווך של הסוכנות.

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף

חברות ביטוח מיוצגות

כ-30 שנות ניסיון ורמה מקצועית גבוהה הביאו לכך שרביבו סוכנות לביטוח מייצגת את חברות הביטוח המובילות והותיקות בישראל. על מנת לקבל את מגוון הפתרונות הייחודים המתאימים לצרכיך, אתה מוזמן לפנות לסוכני הביטוח של רביבו סוכנות לביטוח.

מידע נוסף