לדעת שאתם מבוטחים בכל מצב

מעבר לביטוחים הסטנדרטיים אותם מכיר הקהל הרחב, קיימות פוליסות נוספות המעניקות כיסוי ביטוחי במגוון מקרים כגון: ניסויים קליניים, איסוף מוצרים, נזקי איכות הסביבה ועוד. רביבו סוכנות לביטוח מתמחה בביטוחים מסוגים שונים, ותדע להתאים לכל לקוח את סוג הביטוח העונה על צרכיו בצורה המקיפה ביותר.

ביטוח ניסויים קליניים

ניסויים קליניים בישראל מתבצעים בהתאם לתקנות ונהלים של משרד הבריאות. נהלים אלה דורשים תוכנית ביטוח מתאימה אשר תפצה את המשתתפים בניסוי במקרה בו יגרם להם נזק. ללא כיסוי ביטוחי מתאים, העומד בתנאי המינימום שנקבעו על ידי משרד הבריאות, לא ניתן לבצע את הניסוי.

אנשי הצוות של רביבו סוכנות לביטוח ידעו לספק את הכיסוי המתאים ביותר בהתאם לדרישות הניסוי, מורכבותו ותנאיו, תוך שימת לב לכל המעורבים בביצוע הניסוי, בין אם הוא נערך בארץ או בעולם.

ביטוח Recall לאיסוף מוצרים

הפוליסה לביטוח זיהום המוצר מיועדת ליצרנים, יבואנים, משווקים ומפיצים של מזון, קוסמטיקה, משקאות ומוצרים נוספים המיועדים לבליעה או הבאים במגע עם גוף האדם.
מטרת הביטוח הוא להגן מפני מגוון רחב של אירועים פוטנציאליים אשר אם יתרחשו, עשויים להסב הפסדים כספיים גדולים ונזק כבד למוניטין המשווק. מדובר במקרים של זיהום במוצר, פרסומת שלילית הקשורה לזיהום במוצר, איסוף המוצר בהוראת הרשויות, חבלה זדונית במוצר, סחיטה תוך איום לזהם את המוצרים, טעויות בהדפסת התוויות או הוראות השימוש ועוד.
הפוליסה כוללת את הכיסויים הבאים: הוצאות איסוף והשבת המוצרים, עלויות החלפה, עלויות יועצים ויחסי ציבור, הוצאות לאבחון הזיהום והטיפול בו, עלויות הפצה ועוד.

ביטוח נזקי איכות סביבה

בשנים האחרונות חלה בישראל ובעולם כולו החמרה בכל הנוגע לנזקי איכות סביבה - אנו עדים יותר ויותר לאסונות ותקלות הגורמים נזקים עצומים לסביבה, ויוצרים בעקבות כך נזקים לאוכלוסיה ולכלכלה.
האסונות הללו, שברובם נגרמו כתוצאה מטעות אנוש, גוררים עלויות ומשאבים עצומים הנדרשים לשיקום ופיצוי. בנוסף, האכיפה והענישה שהחמירו משמעותית, יחד עם אקטיביזם ומודעות גוברת של אזרחים וארגונים ירוקים, מתורגמים בפועל לכמות הולכת וגדלה של תביעות משפטיות.
תאגיד המואשם בנזק סביבתי עשוי לאבד את רישיון העסק, לשלם קנסות כבדים לרשויות ופיצויי עתק לאוכלוסיה הנפגעת. בנוסף הדירקטורים ונושאי המשרה בתאגיד חשופים באופן אישי לתביעות והליכים פליליים.
במקרים רבים בהם הואשמו חברות בגרימת נזק סביבתי, עלויות השיקום והניקוי היו גבוהות משווי החברות והחברות נסגרו עקב כך.

החשיפה הגוברת של תאגידים ונושאי משרה לסיכון הכרוך באירועים שכאלה הוליד צורך משמעותי בביטוח שיכסה תוצאות של גרימת נזקים סביבתיים – הן נזקים בלתי צפויים עקב תאונה, והן הדרגתיים הנחשפים לאחר פעילות ארוכת טווח.

לשם כך פותחה פוליסת ביטוח ייחודית לנזקי איכות הסביבה, הנתפרת באופן אישי עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו. התאמת כיסוי ביטוחי לנזקי איכות סביבה למבוטח הינו תהליך מורכב ורגיש, הדורש היכרות מעמיקה עם העסק המבוטח, המגזר התעשייתי בו הוא פועל, הסביבה הפיסית בה הוא ממוקם והדינים והחוקים החלים על המבוטח והענף בו הוא עוסק.

אנשי הצוות ברביבו סוכנות לביטוח מעניקים לכל לקוח את הליווי והמומחיות הדרושים על מנת לעבור את תהליך החיתום והרכישה של ביטוח זה.

ביטוח למערכות סולאריות ואנרגיה ירוקה

המערכת הסולארית היא מערכת יקרה, והליכי ההקמה והתפעול שלה הם הליכים מורכבים. על השקעה זו מאיימים סיכונים רבים ויש חשיבות והכרח להגן באמצעות כיסוי ביטוחי מתאים.
ביטוח המערכת הסולארית מורכבת ממספר רבדים: ביטוח רכוש, ביטוח אחריות צד ג' וביטוח אבדן רווחים.

  • ביטוח רכוש - עבור הגנבים המערכות סולאריות הן אטרקציה אמיתית. מעבר לכך שהפאנלים הסולאריים, השבבים האלקטרונים ורכיבי המתכת הייחודיים שבמערכות הסולאריות יקרים מאוד ובעלי ביקוש גבוה, העובדה כי רבות מהמערכות הסולאריות ממוקמות בשטחים פתוחים, בהם האבטחה הינה מורכבת, רק מקלה על הגנבים את העבודה. כיסוי רכוש ייתן מענה במקרה של גניבה אך יספק כיסוי גם לסכנות אחרות להן המערכת הסולארית חשופה כגון שריפה, שבר מכני, נזקי טבע ופגעי מזג האוויר.
  • ביטוח אחריות כלפי צד שלישי - המערכת הסולארית, ככל מתקן חשמלי חיצוני, עלולה לגרום פגיעות כאלה ואחרות לעוברי אורח. ישנה סבירות גבוהה שעובר אורח שייפגע מהמערכת הסולארית (נתק ונפילת פאנל מגובה, זרם חשמלי, כבלים חשופים ועוד) יתבע את האחראיים בגין אובדן כושר עבודה, אבדן הכנסה, הוצאות רפואיות ועוד. ביטוח אחריות כלפי צד שלישי ייתן את המענה במקרה שכזה.
  • ביטוח אובדן רווחים - המערכת הסולארית מהווה מקור להכנסה והשבתתה עקב נזק תסב הפסד ותגרום להוצאות בלתי צפויות. ביטוח אבדן רווחים יכסה את ההפסדים הללו. ניתן לכלול בכיסוי זה גם סעיף "Lack of sun" (חוסר באור שמש) המעניק כיסוי במקרה של אי עמידת המערכת בייעדי הפקת האנרגיה עקב מזג אויר בלתי צפוי אשר הוביל לאור שמש וקרינה סולארית נמוכים מהצפוי.
    מערך ביטוח לחברות המתקינות מערכות סולאריות.
  • ביטוח הקמה - הקמת מערכת סולארית הינה הליך מורכב הכולל אנשי מקצוע רבים כגון: מהנדסים, קבלנים, פועלים ומובילים. מורכבות ההקמה נובעת מסיבות רבות, החל מהצורך בעמידה בסטנדרטים הנדסיים מחמירים, וכלה בקשיים הנובעים מהקמה במקומות גבוהים ו/או חשופים, בהם מרבית המערכות מוקמות. 
    ביטוח ההקמה מעניק כיסוי לכל שלבי ההקמה. הן לנזקים העלולים להיגרם למערכת עצמה והן לנזקים העלולים להיגרם לגורמים שלישיים שסובבים את ההקמה. ביטוח ההקמה מעניק גם ביטוח חבות מעבידים המעניק כיסוי בפני תביעות של עובדים בגין נזקי גוף שנגרמו במהלך עבודות ההקמה.
  • ביטוח חבות מוצר - המערכת הסולארית המותקנת אצל לקוח היא מוצר לכל דבר ועניין וככזה היא עלולה לגרום לנזקי גוף ורכוש שעשויים להוביל לתביעה. ביטוח חבות המוצר יעניק כיסוי למקרים שכאלה.
  • ביטוח אחריות מקצועית - ניסיון החיים מלמד כי תביעה של לקוח, הטוען כי נגרמו לו נזקים בשל הפרת חובה מקצועית כמו רשלנות, טעות וגורמים אחרים הנובעים מחוזה ההתקנה, אינו אירוע נדיר. ביטוח אחריות מקצועית, יעניק הגנה במקרים של תביעות שיוגשו מחמת טענות להפרת חובה מקצועית.


אנשי הצוות ברביבו סוכנות לביטוח יספקו עבורכם את הכיסוי הביטוחי המתאים ביותר למערכת הסולארית ולצרכים הייחודיים שלכם.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על רביבו סוכנות לביטוח >>