ליהנות משקט תעשייתי

ביטוחי תעשייה ומסחר הינם ביטוחים מורכבים הנתפרים ונבנים עבור כל עסק, מפעל או גוף תעשייתי בהתאם לאופי הפעילות, סביבתו העסקית והסיכונים להם הוא חשוף. אנשי המקצוע של רביבו סוכנות לביטוח הם בעלי ידע נרחב בתחום ביטוח עסק ותעשייה, ויידעו להתאים לכל עסק את תמהיל הביטוחים המדויק העונה על צרכיו.

ביטוח עסק הינו ביטוח הכרחי למגוון סוגי עסקים כגון מפעלים, משרדים, חנויות, מוסכים, מכללות, מרפאות, מסעדות, מחסנים ועוד.
זהו ביטוח מורכב הדורש היכרות מעמיקה עם צרכיהם של עסקים שונים מצד אחד, ועם הרבדים השונים של עולם ביטוחי עסקים ותעשיה מצד שני.

מהו ביטוח עסק?


ביטוח עסק מעניק כיסוי המגן על העסק, עובדיו, מבנה העסק ותכולתו מפני נזקים שונים ואירועים בלתי צפויים העשויים להיגרם.
פוליסת ביטוח עסק מורכבת מרבדים שונים ויש להתאים לכל עסק את הכיסויים וההרחבות הדרושים והמתאימים לו. בין כיסויים אלה ניתן למנות כיסוי ביטוחי לתכולה ומבנה, אש, פריצה ושוד, נזק לסחורה בעסק או בהעברה, פציעת לקוח בעסק, מעילות של עובדים, אובדן רווחים ועוד.

ביטוח הנדסי לקבלנים


ביטוח זה מורכב ממספר רבדים:
 
 • ביטוח הקמה
  כיסוי ביטוחי לקבלנים כולל כיסוי לרכוש, צד שלישי וחבות מעבידים. הרחבה נוספת היא כיסוי לתקופת התחזוקה שמעניק הקבלן.
 • ביטוח שבר מכני
  מעניק כיסוי לציוד ומכונות החשופים לתקלות ושברים מכנים שתיקונם הוא יקר מאוד, ואשר תקלה בהם תגרום לנזקים משמעותיים עקב הפסקת ייצור ועבודה. ביטוח זה מעניק הגנה למנועים, מכונות ייצור, משאבות ועוד.
 • ביטוח ציוד מכני הנדסה (ביטוח צ.מ.ה)
  ביטוח לציוד המשמש לביצוע עבודות תשתית, פיתוח ובניה כגון טרקטורים, מנופים, מחפרים, מכבשים מלגזות ועוד. הביטוח מספק כיסוי במצבים שונים - בעת העבודה, השינוע ובעת השארת ציוד בשטח.
 • ביטוח ציוד אלקטרוני
  מעניק כיסוי לציוד אלקטרוני החשוף לגניבה, שריפה ונזק עקב תאונה. הכיסוי כולל מחשבים, שרתים, אמצעי תקשורת, מכשור אלקטרוני, מכשור רפואי ועוד. בנוסף כולל הכיסוי נזק לאמצעי אחסון נתונים והוצאות שחזור מידע.

ביטוחי עסקים ותעשייה – רביבו סוכנות לביטוח

אנשי הצוות של רביבו סוכנות לביטוח מזמינים אתכם ליהנות מביטחון וראש שקט בניהול העסק שלכם. אנשי הצוות של הסוכנות ידעו למפות את צרכי העסק, ולהתאים לו את הרכב הביטוחים העונה בדיוק על צרכיו. בנוסף, רביבו סוכנות לביטוח תעמוד לרשותכם בכל מצב, ותספק שירות מקצועי וליווי אישי.

לקבלת הצעה בנושא ביטוח עסק ותעשייה לחץ כאן >>

למידע נוסף על רביבו סוכנות לביטוח >>