לנסוע בראש שקט עם ביטוח רכב מעולה

המושג ביטוח רכב כולל שלושה סוגי ביטוח אפשריים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. בואו לקרוא על שלושת סוגי הביטוחים ולפנות אל סוכני הביטוח של רביבו סוכנות לביטוח לגבי ביטוח רכב המתאים לצרכים שלכם, כל זאת בליווי אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
 

ביטוח רכב - מה זה אומר?

קיימים שלושה סוגים של ביטוח רכב:

  • ביטוח חובה - על פי חוק (פקודת ביטוח רכב מנועי חדש תש"ל 1970) חל איסור על שימוש ברכב ללא ביטוח חובה בתוקף. ביטוח חובה מבטח נזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסעים ברכב ו/או לכל הנפגעים בתאונה כתוצאה משימוש ברכב. עלות הביטוח נקבעת על ידי חברת הביטוח בהתאם לקריטריונים שונים כגון: דגם הרכב, מאפייני בטיחות, ותק הנהיגה של הנהגים המבוטחים ועוד.
  • ביטוח צד ג' - ביטוח צד ג' לרכב מעניק כיסוי לנזק שגרם רכבו של המבוטח לרכב אחר או לרכוש של אדם אחר. ביטוח זה אינו מכסה נזקים שייגרמו לרכב הנמצא בבעלות המבוטח.
  • ביטוח מקיף - כיסוי ביטוחי במקרה של נזק לרכב של המבוטח במצבים שונים כגון: תאונות דרכים, אש, התפוצצות או התלקחות, ניסיון לגניבה, מעשה זדון ועוד. ביטוח מקיף כולל בדרך כלל גם ביטוח אחריות כלפי צד ג' לרכב.

מדוע צריך ביטוח רכב?

הרכב שלכם הוא נכס שחשוף לפגיעות שונות כגון מעשי זדון, תאונות, גניבות ועוד. על מנת שתדעו שהרכב שלכם מבוטח וכי במקרה הצורך לא תישארו בלעדיו, מומלץ לבטח את הרכב מעבר לרכישת ביטוח חובה הקבוע בחוק. ביטוח צד ג' וביטוח מקיף יספקו לכם כיסוי רחב וימנעו מצב בו אתם עומדים מול הוצאות גבוהות בעקבות נזקים שנגרמו לרכב שלכם, או לרכב אחר.

למידע נוסף – שאלות ותשובות >>

למה לרכוש ביטוח רכב של רביבו סוכנות לביטוח?

סוגי ביטוח רכב דומים מאוד ואינם משתנים בצורה דרמטית בין סוכנויות הביטוח. עם זאת ישנם שני גורמים המבדלים את הביטוחים השונים – מחיר ושירות.

מחיר

ברביבו סוכנות לביטוח תוכל למצוא פוליסות ביטוח לרכב המספקות מענה למגוון צרכים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

שירות

במקרה הצורך, תאונת דרכים למשל, סוכני הביטוח של רביבו סוכנות לביטוח יעמדו לרשותכם וידאגו שתקבלו מענה מהיר ואיכותי על פי הכיסוי בפוליסה שרכשתם. עם סוכן ביטוח של רביבו סוכנות לביטוח תוכלו להיות בטוחים שמישהו מטפל בכם.

לקבלת הצעה בנושא ביטוח רכב לחץ כאן >>

למידע נוסף על רביבו סוכנות לביטוח >>