ביטוח בריאות ברביבו סוכנות לביטוח

להבטיח מענה רפואי איכותי ומהיר באמצעות ביטוח בריאות מקיף

ביטוח רפואי רחב לך ולבני משפחתך יכול במקרה הצורך להיות ההבדל בין טיפול איכותי ומהיר לבין סחבת בירוקרטית לא נעימה. רביבו סוכנות לביטוח מזמינה אותך לבחור ביטוח רפואי פרטי ומקיף לך ולבני משפחתך ולדעת שגם הבריאות שלכם מכוסה.

ביטוח רפואי בישראל


הביטוח הרפואי בישראל מורכב משלושה רבדים, כאשר אחד מהם חל על כל התושבים מכוח חוק בריאות ממלכתי והשניים האחרים הם לבחירת המבוטח.

ביטוח בריאות ממלכתי מאפשר לכל תושב במדינת ישראל לקבל שירותי בריאות בסיסיים באמצעות קופת החולים אליה הוא שייך.
לעומתו, שירותי הבריאות הנוספים הניתנים על ידי קופות החולים, ומוכרים כ"ביטוחים משלימים" מספקים מגוון רחב יותר של שירותים רפואיים, אך הם אינם כוללים את כל התרופות או הטיפולים המאריכים חיים.
כך יוצא שבמקרה של מחלה קשה הרבה מבוטחים מוצאים את עצמם ללא ביטוח רפואי מספק ומול הוצאות גבוהות.
כאן נכנס ביטוח בריאות פרטי לתמונה. ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי רפואי רחב המותאם לצרכי המבוטח ובני משפחתו. ביטוח רפואי פרטי מכסה מגוון רחב של מצבים כגון: תרופות וטיפולים המאריכים ומצילים חיים, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, ניתוחים בארץ ובחו"ל ועוד.

ביטוח בריאות ברביבו סוכנות לביטוח


עם ניסיון של שנים וידע רב בתחום, רביבו סוכנות לביטוח מזמינה אותך לרכוש ביטוח בריאות המתאים בדיוק לצרכיך ולצרכי משפחתך. תהליך רכישת הביטוח הינו תהליך מובנה באמצעותו ניתן להתאים לך ביטוח בריאותם ממגוון המוצרים של חברות הביטוח המובילות בישראל.
בוא להבטיח לך ולבני משפחתך ביטוח רפואי מקיף שבעת הצורך יאפשר לכם לקבל את הטיפול האיכותי והמהיר ביותר.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על רביבו סוכנות לביטוח >>