לקנות בית בראש שקט

מזל טוב, החלטתם לקנות דירה. ההחלטה המרגשת דורשת מכם להכיר את עולם רכישת הבתים ואת כל המושגים הנלווים אליו. ויש לו מעט. אחד הבולטים והחשובים שבהם הוא ביטוח משכנתא. רביבו סוכנות לביטוח מזמינה אתכם לקרוא מדריך קצר על ביטוח משכנתא ועל החשיבות הרבה בסוכני ביטוח מקצועיים שילוו אתכם כל הדרך לדירה המיוחלת.


מהו ביטוח משכנתא?


בישראל, כל אדם שלוקח משכנתא מהבנק מחויב לרכוש במקביל ביטוח משכנתא. זאת משתי סיבות: הגנה על האינטרסים של הבנק המלווה מצד אחד והגנה על המשפחה של לווה המשכנתא מצד השני.

ביטוח משכנתא מורכב בעצם משני סוגי ביטוחים שונים: ביטוח חיים וביטוח דירה

מרכיב ביטוח החיים מהווה כיסוי למצב בו לוקח המשכנתא (הלווה) נפטר ותשלום שארית החוב לבנק מוטלת על קרוביו. במקרה כזה מרכיב ביטוח החיים בביטוח המשכנתא יכסה את החוב וישחרר את קרוביו של הנפטר מתשלום סכומים גבוהים. כך הבנק בטוח כי הלוואה תוחזר במלואה, ומשפחת הלווה אינה מסתכנת באיבוד הבית או בחובות כבדים.

מרכיב ביטוח דירה נועד לשמר את ערך הנכס או הדירה, ומספק כיסוי ביטוחי במקרה של נזקים הנגרמים לדירה כגון: שריפה, הצפות וכו. גובה הביטוח יקבע על ידי שמאי שייתן הערכה על הנכס.

ביטוח משכנתא של רביבו סוכנות לביטוח


בבואכם לרכוש דירה, בעיקר אם מדובר בדירה ראשונה, עליכם לדאוג ולמלא אחר תהליכים בירוקרטיים הכרחיים. במקרה כזה, אתם רוצים לדעת כי ביטוח המשכנתא שלכם עונה על צרכיכם כמו גם על דרישות הבנק. סוכני הביטוח של רביבו סוכנות לביטוח יעמדו לצדכם ויספקו מענה מהיר ומקצועי באמצעותו תוכלו לרכוש את הדירה בראש שקט.

לקבלת הצעה בנושא ביטוח משכנתא לחץ כאן >>

למידע נוסף על רביבו סוכנות לביטוח >>