מתכוננים לפרישה עם חיסכון פנסיוני מותאם אישית

אתם עובדים רוב חייכם ופעמים רבות מפנטזים על תקופת הפרישה - תקופה רגועה, ללא עבודה, ללא לחצים. אך על מנת שבאמת תהנו מתקופה כדאי להתכונן אליה בצורה מסודרת. חיסכון פנסיוני יספק את המענה הכספי והכלכלי לתקופה זו, והכספים שיצברו בו ימלאו את מקומה של המשכורת החודשית.
 

מהו חיסכון פנסיוני ולמה צריך אותו?

בהגדרה היבשה חיסכון פנסיוני הוא שילוב של חיסכון לטווח ארוך עם ביטוח חיים. אך לחיסכון פנסיוני השפעה גדולה על החיים של המבוטח ומשפחתו בשלושה מקרים: פרישה, נכות או מוות בטרם עת, והכסף שנצבר בו ישפיע על דרך ההתמודדות עם מקרים אלו:

  • פרישה – חיסכון פנסיוני מספק ביטחון כלכלי בתקופת הפרישה. חיסכון פנסיוני מאפשר לשמור על רמת החיים אליה הורגלתם, למרות הפרישה ממקום העבודה. לרוב עם ההגעה לגיל פרישה מתקבל הסכום שנצבר בחיסכון הפנסיוני כקצבה חודשית למשך כל ימי חייו של המבוטח. עם זאת ישנם מצבים בהם הסכום יכול להתקבל בצורה הונית, באופן חד פעמי בהתאם לתאריך הצבירה, סוג הכספים וסוג התוכנית
    להתכונן לפרישה בחמישה צעדים >>

  • נכות - מקרה של נכות גורר הוצאות גבוהות. בנוסף, במקרים רבים המבוטח אינו מסוגל לעבוד ובן/בת הזוג נאלץ לטפל בו. הסכום הנצבר בחיסכון פנסיוני מתקבל במקרה זה כסכום חד פעמי ומשמש כרשת ביטחון כלכלית לתקופת ההסתגלות.

  • מוות בטרם עת - במצב של מוות בטרם עת של המבוטח משפחת המבוטח עומדת מול מציאות כלכלית ואישית קשה. סכום הכסף שיגיע מהחיסכון הפנסיוני בצורת סכום חד פעמי, יאפשר למשפחה לעבור את תקופת ההסתגלות תוך שמירה על רמת החיים אליה התרגלו.

חשיבות החיסכון הפנסיוני עם ההצטרפות למעגל העבודה >>
מהי קרן פנסיה? >>
קרן השתלמות - 5 שאלות ב 60 שניות >>

החיסכון הפנסיוני יכול להיות מורכב מאחת או יותר מהתוכניות הבאות:

  • קרנות פנסיה
  • קופות גמל
  • ביטוחי מנהלים
  • קרנות השתלמות


למידע נוסף: שאלות ותשובות >>

חיסכון פנסיוני של רביבו סוכנות לביטוח

ההחלטה על הרכב החיסכון הפנסיוני נמצאת בידיו של המבוטח ומושפעת ממגוון גורמים כגון: מצבו המשפחתי, תוכניותיו לעתיד, משכורתו והעדפותיו האישיות.
סוכנות רביבו מזמינה אתכם להרכיב יחד עם סוכן ביטוח מקצועי את החיסכון הפנסיוני המתאים לכם, תוך סקירה של צרכיכם ושל מגוון התוכניות המוצעות על ידי חברות הביטוח המובילות בישראל.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף על רביבו סוכנות לביטוח >>